Koordinátor projektů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 Kč - 30.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vztah ke strojírenskému prostředí a chcete být součástí zajímavých projektů? Neváhejte a zašlete svůj životopis!

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ

Náplň práce

  • Převzetí odpovědnosti za koordinaci zakázek a projektů
  • Analýza využití prostředků a jejich optimalizace
  • Komunikace s ostatními úseky
  • Tvorba a kontrola harmonogramu
  • Spolupráce s obchodním oddělením a úsekem výroby

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost práce v MS Excel
  • Zkušenosti s plánováním projektů výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Spolehlivý a aktivní přístup

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Prostor pro seberealizaci
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Bonusový program
  • Místo výkonu práce: Olomoucko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3285153   Datum zveřejnění: 12.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000 Kč - 30.000