Procesní inženýr - kovovýroba

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme samostatného inženýra, který se poohlíží po nové příležitosti v oblasti relizace projektů procesního zlepšování.

Pokud máte odpovídající praxi a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce, neváhejte!

PROCESNÍ INŽENÝR - KOVOVÝROBA

Náplň práce

  • Hodnocení procesů výrobní technologie a návrhy inovací
  • Zavádění metod štíhlé výroby (vizualizace, 5S, materiálové toky)
  • Ergonomie pracovišť
  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Účast na projektových poradách

Požadujeme

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání se zaměřením na procesní či průmyslové inženýrství
  • 2 roky praxe jako procesní inženýr v kovovýrobě
  • Středně pokročilou znalost angličtiny s chutí se nadále zdokonalovat
  • Samostatnost, zodpovědnost, analytické a logické myšlení

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo v zavedené výrobní společnosti
  • Proměnlivou náplň práce
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Spoluúčast na atraktivních projektech
  • Lokalita pracoviště: Olomoucko
  • Nástup dle dohody

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3285184   Datum zveřejnění: 12.1.2018