Manažer logistiky okr. Písek (60-65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste organizačně schopní a rozumíte logistice? Máte přirozenou autoritu a zkušenosti s vedením lidí? Jste komunikativní a domluvíte se bez problémů se anglicky?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici:

MANAŽER LOGISTIKY Jižní Čechy (60-65.000 Kč)

Náplň práce

  • odpovědnost za řízení a koordinaci logistického oddělení
  • zajištění plynulého chodu interní i externí logistiky
  • vedení činností podřízených pracovníků
  • správa a kontrola dat v systému SAP
  • pravidelná komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky
  • účast na obchodních schůzkách s dodavateli

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk podmínkou
  • praxi na obdobné pozici v logistice
  • zkušenost s vedením lidí
  • pokročilou znalost MS Excel
  • znalost SAP velkou výhodou
  • francouzský/německý jazyk výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • min. týden dovolené navíc
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • roční odměny
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění
  • příspěvky na sport a rekreaci
  • zvýhodněné stravování
  • nástup možný: IHNED
  • místo výkonu práce: okres Písek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3294196   Datum zveřejnění: 25.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   60.000,- Kč - 65.000,- Kč