Nákupčí/plánovač (od 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z nákupu či logistiky? Mluvíte německy a Excel je Váš nejbližší přítel? Je pro Vás důležité pracovat v dobře fungujícím týmu? Pak hledáme právě Vás, zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Budete odpovídat za objednávky materiálu pro výrobu.
  • S dodavateli vykomunikujete případné nedostatky.
  • Vyřídíte požadavky zákazníků dle výrobních kapacit.
  • O své práci budete reportovat vedení společnosti.

Požadujeme

  • EXCELentní znalost tabulkového procesoru.
  • Zkušenost s některým ERP systémem (SAP).
  • Komunikativnost v německém jazyce.
  • Praxe v nákupu nebo logistice se Vám bude hodit.

Nabízíme

  • Za dobrou práci, dobrou mzdu a za věrnost bonus.
  • Přidáme Vám na stravování a sportovní aktivity.
  • Budete s námi pracovat v příjemném kolektivu.
  • Můžete vyrůst v prosperující zahraniční společnosti.

Lokalita: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3295577   Datum zveřejnění: 14.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč