Mechanický konstruktér (30 - 43.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 43.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou práci na pozici konstruktéra? Rádi navrhujete nová a netradiční technická řešení a chcete pracovat ve významné strojírenské společnosti v Brně? Neváhejte a reagujte na pracovní pozici KONSTRUKTÉRA právě teď!

Stabilní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR (30 – 43.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba nových konstrukčních řešení motorů
  • Vytváření dokumentace
  • Zkoušení vlastních prototypů
  • Spolupráce na realizaci projektů
  • Spolupráce s technology, výrobou a konstruktéry
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, strojní zaměření
  • Zkušenosti s vytvářením technické dokumentace motorů
  • Znalost práce v 3D SW podmínkou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Dobrá znalost MS Office
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3297022   Datum zveřejnění: 24.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 43.000,- Kč