Vedoucí pro výrobní logistiku - Břeclavsko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: jihomoravský kraj, Jihomoravský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se realizovat v oblasti výrobní logistiky? Ovládáte znalost logistických procesů a materiálových toků? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy a chcete se podílet na zlepšování pracovních procesů? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá nového člena do svého týmu na pracovní pozici:

VEDOUCÍ PRO VÝROBNÍ LOGISTIKU - BŘECLAVSKO (30 000 - 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Organizace a zajištění zásobování výrobních linek materiálem
  • Vylepšování stávajících procesů, optimalizace materiálového toku
  • Vedení a kontrola podřízených pracovníků
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Zpracování inventur
  • Reportování nadřízenému

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s plánováním toku materiálů
  • Znalost logistických procesů
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Znalost MS Office (ERP - výhodou)
  • Oprávnění na vysokozdvižný vozík

Nabízíme

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Finanční bonusy, odměny
  • 2 dny dovolené navíc
  • Stravování ve firmě
  • Dárky k významným příležitostem (narozeniny, výročí ve firmě, MDŽ, apod.)
  • Zvýhodněné tarify na telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Osobní růst, možnost profesního vzdělávání
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3297472   Datum zveřejnění: 5.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 000 - 35 000