Rozpočtář se zkušenostmi (38-48.000 kč)

  • Místo práce: České Budějovice, Tábor, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč
  • Nabízený plat (hrubého): 38-48.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi se pohybujete v oblasti tvorby kalkulací a máte prokazatelné zkušenosti s tvorbou nabídek? Jste technicky orientovaný člověk se zkušeností v automotive prostředí? Pokud chcete hledat vhodné cesty k výsledku a pohybovat se v oddělení odbytu? Pojďte s námi do toho!
Potřebujeme do týmu hráče, který bude samostatně pracovat a je nakloněn i vycestovat do zahraničí!
Na Váš životopis se budeme těšit!

Významná a úspěšná společnost s působením v automobilovém průmyslu, hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici:

ROZPOČTÁŘ SE ZKUŠENOSTMI (38-48.000 Kč)

Náplň práce

  • Vytváření cenových nabídek pro svěřené zákazniky
  • Naplánování všech potřebných kroků k úspěšné kalkulaci
  • Obhajoba svých návrhů a řešení
  • Komunikace a představení cenových nabídek zákazníkům
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti
  • Znalost AJ případně NJ k denní komunikaci
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • Ochotu občas vycestovat do zahraničí
  • Analytické a technické myšlení

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání pro velmi úspěšného hráče na trhu
  • Pružnou pracovní dobu a 25 dní volna
  • Příspěvky na dojezd i stravování
  • Jazykové a další vzdělávací aktivity
  • Možnost ubytování

  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Vlachová
Tel.: +420777498776
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3299115   Datum zveřejnění: 1.2.2018