Technik – seřizování strojů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání strojního směru a rády byste pracovali pro prestižní českou společnost? Hledáte stabilní formu, která Vám nabídne karierní růst?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis!

TECHNIK – SEŘIZOVÁNÍ STROJŮ (od 20 000 Kč)

Náplň práce

  • seřizování strojů dle předepsaných parametrů
  • identifikování poruch a jejich příčin
  • odstraňování závad na vyhrazených zařízení
  • plnění dalších úkolů dle pokynů vedení údržby

Požadujeme

  • SOU nebo SOŠ (strojního zaměření)
  • práce vhodná i pro absolventa
  • technické myšlení, manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat i na odpolední směnu

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční a roční odměny
  • závodní stravování,
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • možnost zapracování a profesního růstu
  • místo výkonu práce: okres Pelhřimov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3303516   Datum zveřejnění: 3.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 25.000,- Kč