Head of finance department

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti s vedením finančního oddělení ve výrobní společnosti? Pokud hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Mezinárodní výrobní společnost hledáta manažera na pozici:

HEAD OF FINANCE DEPARTMENT

Náplň práce

  • vedení finančního oddělení a controllingu
  • nastavování finanční politiky a souvisejících procesů
  • analýzy a vyhodnocování finančních výsledků společnosti
  • zodpovědnost za finanční rozpočet i audity
  • pravidelný reporting v angličtině

Požadujeme

  • VŠ ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné vedoucí pozici
  • zkušenosti z mezinárodní výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost mezinárodních standardů

Nabízíme

  • zodpovědnou práci a možnost participovat na důležitých strategických rozhodnutích
  • pozici ve vrcholovém managementu společnosti
  • finanční bonusy a odměny
  • automobil i k soukromému užití
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Romana Hertlová
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3304802   Datum zveřejnění: 7.2.2018