IT podpora - service desk s italštinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno - město
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 - 38 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte plynule komunikovat italsky a ovládáte i angličtinu? Bavilo by Vás působit jako IT support? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a dále rozvíjet své schopnosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Do významné mezinárodní společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

IT PODPORA - SERVICE DESK S ITALŠTINOU (26 - 38 000 Kč)

Náplň práce

  • podpora uživatelů a analýza jejich problémů
  • identifikace a specifikace chyb
  • komunikace v rámci interní IT infrastruktury
  • návrh řešení problémů
  • denní komunikace v italském jazyce

Požadujeme

  • italský jazyk na vysoce pokročilé úrovni
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce s programy MS Office a systému Windows
  • zájem se zdokonalovat v oblasti IT
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • roční prémie a bonusy
  • dovolenou nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • občerstvení na pracovišti
  • cafeteria systém
  • mladý a přátelský tým
  • jazykové a profesní vzdělávání
  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti

  • Lokalita pracoviště: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3306396   Datum zveřejnění: 12.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26 000 - 38 000