Junior analytik pro výrobu (od 36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.03.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš blízko k technice nebo jsi absolventem technického oboru? Orientuješ se v MS Excel a zvládáš bez problémů tabulky a grafy? Chceš denně komunikovat v angličtině a osobnostně i profesně růst?

Pak je tahle pozice přesně Tebe!

Světově uznávaná strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

JUNIOR ANALYTIK PRO VÝROBU (od 36.000 Kč)

Náplň práce

  • denní zpracování analýz, reportů, konsolidace dat
  • analytická podpora oddělení a manažera výroby
  • příprava tabulek, grafů, vyhodnocování finančních výsledků
  • spolupráce s projektovým týmem a manažery napříč společností
  • účast na projektech, spolupráce na vytváření jejich budgetu
  • ad hoc organizační podpora manažera výroby a administrativní činnost

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření velkou výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost MS Excel (pokročilé funkce, vlookup, kontingenční tabulky)
  • zkušenost ve výrobní společnosti výhodou
  • vztah k technice/výrobě, silné analytické myšlení, samostatnost

Nabízíme

  • prostředí úspěšné mezinárodně uznávané společnosti
  • osobnostní i profesní růst
  • každodenní využití anglického jazyka
  • dovolená navíc
  • možnost úpravy pracovní doby
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED
  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • místo výkonu práce: 20 minut od Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3306663   Datum zveřejnění: 12.2.2018