Facility inženýr

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ
  • Termín nástupu: 25.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti na obdobné pozici? Technika a ekonomie Vám není zcela cizí? Chcete využívat svou znalost angličtiny v práci? Pak jste právě VY tím, koho hledáme!

Mezinárodní koncern zabývající se bezpečnostními elektromechanickými komponenty a systémy, hledá nového kolegu na pozici:

FACILITY INŽENÝR

Náplň práce

  • Odpovědnost za správu nemovitostí a strojního vybavení
  • Odpovědnost za oblast BOZP, PO a ŽP
  • Řešení operativních a mimořádných událostí, účast na výběrových řízeních
  • Cestování do poboček firmy a k dodavatelům
  • Řízení servisních činností a údržby
  • Tvorba a realizace investičních plánů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického/ekonomického směru - výhodou
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Praxi na obdobné pozici
  • Manažerské schopnosti a rozhodnost
  • Samostatnos, loajalitu a aktivní přístup k řešení problémů
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Přísěvek na penzijní připojištění
  • Měsíční prémie a roční bonus
  • Pružnou pracovní dobu
  • Manažerské vzdělávání
  • Zajímavou práci s prostorem pro seberealizaci
  • Kvalitní pracovní zázemí ve stabilní společnosti

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3306667   Datum zveřejnění: 22.2.2018