Technická podpora - tisková řešení - Slovensko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Slovensko, Slovenská republika
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zdatný a chcete se realizovat v IT společnosti? Máte praxi v oblasti tiskových řešení? Zvládáte angličtinu na mírně pokročilé úrovni? Nevadí Vám mechanická práce, ale dokážete i implementovat software? Pokud ANO, pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Stabilní IT společnost na trhu, zabývající se tiskovým řešením hledá novou posilu na pozici TECHNICKÁ PODPORA - TISKOVÁ ŘEŠENÍ - SLOVENSKO (25000 - 35000 Kč)

Náplň práce

  • vedení projektů a instalace tiskových řešení
  • mechanické opravy a instalace tiskáren
  • poskytování technického supportu tiskových řešení (HW, SW)
  • poskytování předprodejních konzultací a návrhy tiskovýcn řešení
  • tvorba prezentací
  • příprava technických školení pro servisní techniky

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka - podmínkou
  • orientaci v networkingu
  • praxi v oblasti tiskových řešení - výhodou
  • spolehlivého člověka s technickým backgroundem

Nabízíme

  • zázení dynamicky se rozvíjecící IT společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • možnost využití firemního automobilu k soukromým účelům
  • notebook, mobil
  • míst výkonu práce: kancelář v Bratislavě, region střední Slovensko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3309288   Datum zveřejnění: 13.2.2018