Technik obráběcích systémů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 02.04.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro stabilní strojírenskou společnost, která dlouhodobě a úspěšně působí na trhu? Máte zkušenosti s údržbou NC a CNC strojů?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a účastněte se výběrové řízení na pozici:

TECHNIK OBRÁBĚCÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

  • kontrola a údržba systémů obráběcích strojů (Sinumerik, Heidenhain,…)
  • identifikace chyb, definování způsobu oprav a diagnóza potřeby náhradních dílů NC a CNC soustruhů, karuselů, horizontálních vyvrtávaček a souřadnicových vrtaček
  • práce s výkresovou dokumentací a elektrodokumentací
  • spolupráce s ostatními pracovníky údržby

Požadujeme

  • ÚSO nebo SO technického zaměření
  • znalosti programování strojů a diagnostických metod v údržbě
  • orientaci v technické dokumentaci
  • logické uvažování a proaktivní přístup

Nabízíme

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • odměny za účast ve zlepšovatelském programu
  • týden dovolené navíc nad rámec zákona
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • zvýhodněné stravování v prostorách společnosti
  • příspěvek na důchodové pojištění 500 Kč
  • pořádání firemních a rodinných akcí

  • Místo výkonu práce: Okres Olomouc

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu
[email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3309365   Datum zveřejnění: 27.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28.000,- Kč