Finanční manažer - Blanensko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte dlouholeté zkušenosti s finančním řízením a účetnictvím? Za čísly vidíte i souvislosti? Chcete se realizovat ve strojírenské společnosti? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Výrobní společnost hledá novou posilu na pracovní pozici FINANČNÍ MANAŽER - BLANENSKO

Náplň práce

  • řízení oddělení účtárny, controllingu a IT
  • zodpovědnost za zpracování účetních závěrek a
  • nastovování finanční politiky a finančních toků společnosti
  • zpracování a zajištění podání statistických výkazů
  • zodpovědnost za finanční hospodaření společnosti

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
  • dlouhodobější praxi v oblasti financí na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka - podmínkou
  • zkušenost s vedením lidí
  • spolehlivého člověka s praxí v oboru

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní výrobní společnosti
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce (teambuildingy a vánoční večírky)
  • místo výkonu práce: Blanensko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3309655   Datum zveřejnění: 15.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 55.000,- Kč