Logistik - materiálový specialista (cca 33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 26.000,- Kč - 33.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost v oblasti logistiky a denní komunikace v německém nebo anglickém jazyce pro Vás samozřejmostí? Pak je tato nabídka právě pro Vás!
Zahraniční výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svých řad schopného kolegu nebo kolegyni na pozici:

LOGISTIK – MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA (cca 33.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění materiálových toků
  • zlepšování logistických procesů
  • objednávky materiálu, kontrola stavu a termínů objednávek
  • komunikace s dodavateli, jejich řízení a hodnocení
  • správa skladových zásob a jejich kontrola
  • řešení případných reklamací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou úroveň německého, popř. anglického jazyka
  • znalost logistických procesů výhodou
  • znalost práce na PC, SAP výhodou
  • praxi na obdobné pozici v oblasti logistiky nebo v automobilovém průmyslu
  • komunikativní a zodpovědnou osobnost s organizačními dovednostmi

Nabízíme

  • silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvky na dopravu dle dohody
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat
  • závodní stravování
  • sick days

  • místo výkonu práce: Tachov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Terezie Pechová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3310129   Datum zveřejnění: 15.2.2018