Vedoucí výroby s AJ

  • Místo práce: celá ČR, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Slovensko, Slovenská republika
  • Nabízený plat (hrubého): 60.000 Kč - 80.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s vedením kolektivu pracovníků? Nemáte problém se domluvit s nadřízeným cizí národnosti v angličtině?

Pak splňujete základní požadavky na jedné z klíčových pozic pro mezinárodní automotive společnost. Zašlete nám svůj životopis a můžeme se pobavit o dalších podrobnostech pozice:

VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Náplň práce

  • Vedení výroby specializovaných technických pracovníků a operátorů do počtu cca 100 lidí
  • Plánování výroby v závislosti na požadavcích zákazníků, pravidelné porady aj.
  • Zajištění pravidelné údržby
  • Podílení se na stálém zefektivňování výroby – úprava výroby dle principů Lean manufacturing
  • Redukování produkce odpadového materiálu

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky na vedoucí pozici v podobném typu výroby
  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Osobnost leadera, který dokáže dobře motivovat svůj tým
  • Anglický jazyk pro komunikaci se zahraničním managementem
  • Zkušenost s aplikací metod Lean Production výhodou

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení až 80.000 Kč (v závislosti na dosavadní praxi)
  • Osobnostní růst v expandující pobočce
  • Stabilní pozici v mezinárodní společnosti
  • Příspěvky na stravování aj.
  • Místo výkonu práce: Okres Svitavy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Moravcová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3310909   Datum zveřejnění: 15.2.2018