Specialista nákupu - břeclavsko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 45 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v oblasti nákupu? Hovoříte anglicky? Chcete mít kompletní zodpovědnost za svěřené komodity? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá kandidáty na pozici SPECIALISTA NÁKUPU

Náplň práce

  • plánování položek nákupu nepřímého materiálu
  • komunikace s dodavateli a jejich hodnocení, vyjednávání o cenách
  • zajišťování výběrových a poptávkových řízení
  • reportování o nákladech a úsporách
  • práce v interním informačním systému, evidence změn

Požadujeme

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenost s výběrovými řízeními, aukcemi výhodou
  • vynikající vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní akce
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Břeclavsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3313926   Datum zveřejnění: 23.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35 000 - 45 000