Vedoucí technolog s AJ (50-65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko, Okres Chomutov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Potřebujeme Vedoucího technologa, který bude kvalitním lídrem našich zaměstnanců, protože sám má praxi na pozici Technologa min. 5 let, hledáme někoho, kdo se chce rozvíjet a komunikuje bez problémů v angličtině.

Náplň práce

  • řízení investic při zavádění nových projektů
  • plánování a realizace změn výrobků, procesů
  • proces FMEA - zabránění vzniku závad
  • návrhy a řízení procesů na zlepšení kvality, produktivity, snížení nákladů
  • odpovědnost za revize a kontroly technických zařízení
  • vedení technické dokumentace
  • vedoucí týmu technologů
  • plánování, organizování, koordinování celého oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • 5 let praxe na pozici Technolog podmínkou
  • znalost procesů štíhlé výroby
  • přirozený respekt, analytické myšlení
  • talent na vedení lidí, jejich motivaci

Nabízíme

  • 5 týdnu dovolené po roce ve firmě
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • moderní pracovní prostředí

  • lokalita práce okr. Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3321124   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 65.000,- Kč