Rozvodný - VN (20 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno - město, Brno - venkov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte SŠ/SOU vzdělání a alespoň 2 roky praxe v oboru? Jste ochotný pracovat na směny a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 a oprávnění na VN? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pracovníka na pozici:

ROZVODNÝ - VN (20 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za bezproblémový chod VN rozvodny
  • Obsluha elektrických zařízení
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • Zaznamenávání dat a drobná administrativa
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání elektrotechnické
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Proaktivní přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Dotované závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3324377   Datum zveřejnění: 5.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 30.000,- Kč