Elektromechanik s angličtinou (25-32.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem SOU/SŠ elektrotechnického směru? Hledáte svoji první práci v oboru a rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti? Pak nám zašlete Váš životopis!

Rozvíjející se nadnárodní společnost hledá pracovníka na pozici:

ELEKTROMECHANIK S ANGLIČTINOU (25-32.000 Kč)

Náplň práce

  • Elektromechanické opravy zařízení
  • Pravidelná údržba výrobních linek
  • Správa stávajících výrobních zařízení
  • Aktivní řešení zadaných úkolů
  • Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 5
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Možnost profesního i osobního rozvoje

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3326556   Datum zveřejnění: 16.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 27.000,- Kč