Řízení dodavatelského řetězce (cca 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 42.000,- Kč - 52.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s řízením logistiky a vedením lidí ve výrobní společnosti? Dokážete na bezproblémové úrovni využívat německý nebo anglický jazyk?

Lákají Vás nové výzvy a pracovní pozice, na které se stále něco děje? Obraťte se na nás, rádi Vám sdělíme více.

Výrobní společnost v blízkosti Plzně přijme schopného člověka na pozici:

ŘÍZENÍ DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE (cca 50.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění veškerých procesů od nákupu materiálu, polotovarů, obalů až po samotný výrobek
  • monitorování optimální hladiny zásob
  • komunkace se zákazníky, splnění zákaznických požadavků
  • spolupráce při řízení náběhových projektů
  • vedení týmu - určování strategických cílů, práce s jednotlivými členy týmu, jejich hodnocení a motivace
  • řešení nenadálých situací a problémů
  • práce s interním systémem
  • reporting

Požadujeme

  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • zkušenost s logistikou - nejlépe v automotive společnosti
  • schopnost vedení a podpory týmu
  • výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

  • zajímavou a nestereotypní pracovní pozici
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na dopravu
  • prémie za 100% docházku, za pracovní a osobní výročí
  • dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • vzdělávací kurzy
  • smlouvu na dobu neurčitou

  • lokalita: Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadlení 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3327881   Datum zveřejnění: 6.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   42.000,- Kč - 52.000,- Kč