Elektrikář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.05.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro stabilní strojírenskou společnost na Šumpersku, která dlouhodobě a úspěšně působí na trhu? Elektronika a elektrika jsou vaší prací a zároveň i koníčkem?
Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a účastněte se výběrové řízení na pozici:

ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

  • obsluha elektrických zařízení dle ČSN EN 50110-1
  • samostatná práce při opravách DTL a TTL obvodů (opravy pulzních měničů, zdrojů regulační techniky)
  • schopnost orientace v elektrických schématech
  • práce s technickou dokumentací, vystavování protokolů

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/1978 Sb.
  • zkušenosti na pozici elektronika či elektrikáře
  • orientace v komunikačních a informačních technologiích
  • samostatnost a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • náborový příspěvek 10000 Kč po zkušební době
  • příspěvek 500 Kč na důchodové pojištění
  • příspěvek 600 Kč za efektivní využívání fondu pracovní doby
  • příspěvek na stravování na pracovišti
  • zvýhodněný telefonní tarif i pro Vaše rodinné příslušníky
  • dovolená nad rámec zákona

  • místo výkonu práce: okres Šumperk

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2018 (zbývá ještě 35 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3328681   Datum zveřejnění: 20.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18.000,- Kč - 24.000,- Kč