Specialista světelné techniky (30 - 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: 30.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vývojem a testováním světelné techniky? Chcete se kariérně posunout na vedoucí pozici? Umíte komunikovat anglicky? Pak nám neváhejte odpovědět!

Stabilní, perspektivní a ryze česká společnost obsazuje pozici:

SPECIALISTA SVĚTELNÉ TECHNIKY (30 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zavádění nových produktů na trh
  • Testování produktů tak, aby byly plněny podmínky požadované příslušnými předpisy a směrnicemi
  • Základní měření elektrotechnických vlastností (např. radiospektrometrem, luxmetrem, altimetrem apod.)
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Podpora tvorby názvů výrobků, manuálů, obalů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - elektrotechnika
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi alespoň 1 rok v oblasti vývoje a testování světelné techniky
  • Kreativní a ambiciózní osobnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí zavedené společnosti
  • Služební auto
  • 5 týdnů dovolené
  • Super tým firmy rodinného charakteru

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3329541   Datum zveřejnění: 23.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 50.000,- Kč