Šance pro absolventy – strojírenství (od 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nové Město na Moravě, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste čerstvým absolventem střední, vyšší odborné nebo vysoké školy technického směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti a nastartovali svou profesní dráhu v úspěšné mezinárodní firmě? Je pro Vás atraktivní ŠANCE PRO ABSOLVENTY se zaměřením na oblast dle Vašich preferencí? Pak hledáme právě Vás!

Prosperující strojírenská společnost působící v automobilovém průmyslu hledá kandidáty na pozici:

ŠANCE PRO ABSOLVENTY – STROJÍRENSTVÍ (od 25.000Kč)

Náplň práce

  • Praktický výcvik v rámci trainee programu
  • Prohloubení znalostí v různých odděleních společnosti
  • Důkladné zaškolení na oddělení dle výběru kandidáta
  • Po absolvování tréninkového programu nástup na konkrétní pracovní pozici

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ ve strojírenství
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Znalost práce MS Office na uživatelské úrovni
  • Pracovitost, spolehlivost, aktivní přístup, chuť učit se

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Profesní růst, osobnostní rozvoj
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Firemní stravování, penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3330519   Datum zveřejnění: 24.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 28.000,- Kč