Vedoucí oddělení - vývoj v automotive

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice VEDOUCÍ ODDĚLENÍ v technické oblasti?
Orientujete se v elektronice, v automobilech a tato oblast Vás zajímá?
Chcete pracovat na zajímavých projektech, které se budou týkat vývoje, zlepšování produktů a celkově budoucnosti automobilů?
Hovoříte plynule anglickým nebo německým jazykem a chcete v rámci pozice podnikat i služební cesty?

Tak mi zašlete svůj životopis a pokračujte ve svojí kariéře v mezinárodní firmě, která si váží svých zaměstnanců a posouvá je dopředu!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za projekt z technické i obchodní stránky
  • Projekty jsou zaměřené zejména na světelné systémy
  • Vedení týmu 15 lidí
  • Neustálé zlepšování produktů
  • Koordinace projektové strategie
  • Plánování strategie a zodpovědnost za rozvoj projektu
  • Jednání s dodavateli, zpracování analýzy trhu
  • Řízení rizik
  • Sledování technologických trendů

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření (ideální je obor elektro)
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Technické povědomí z oboru elektro
  • Ideálně zkušenost se světelnými systémy, nebo povědomí o této oblasti
  • Umění rozhodovat, řídit a vést projekty
  • Ochotu vycestovat do zahraničí

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Kafeterie

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3331077   Datum zveřejnění: 13.3.2018