Projektový nákupčí (40-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40-45.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z nákupu, s projektovým řízením a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Chcete se stát důležitým článkem programů, na kterých společnost pracuje?

Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti, která si váží svých zaměstnanců!

Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu pracovní posilu na pozici:

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ Praha - východ (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřený program
  • Zajišťování potřeb při zavádění nových i stávajících programů
  • Reportování o stavu nákupu
  • Zajišťování dodavatelů na základě strategie nákupu
  • Provádění dohledu nad včasným uvolněním materiálu
  • Tvorba kapacitních a cenových studií
  • Spolupráce s výrobou a nákupem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v oblasti projektového řízení
  • Aktivního člověka, který je odolný vůči stresu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Absolvování jazykových kurzů
  • Podnikové stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3333486   Datum zveřejnění: 31.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40-45.000