Projektový nákupčí s AJ (40-48.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 48.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z nákupu, které byste rád/a zúročil/a v jedné z významných společností v České republice? Komunikujete bez problémů anglicky? Chcete mít jistoty a být součástí stabilní společnosti?

Zašlete mi svůj životopis a staňte se posilou týmu, který nyní hledá parťáka na pozici:

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ s AJ (40-48.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřený program
  • Spolupráce s výrobou a nákupem
  • Zajišťování potřeb při zavádění nových i stávajících programů
  • Reportování o stavu nákupu
  • Zajišťování dodavatelů
  • Tvorba kapacitních a cenových studií

Požadujeme

  • Zkušenosti z nákupu, nejlépe ze strojírenství
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Orientaci v oblasti projektového řízení
  • Odolnost vůči stresu, aktivní přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Podnikové stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Kariérní růst
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3333487   Datum zveřejnění: 27.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 48.000,- Kč