Mechanik/zámečník (až 27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 27.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zručný, orientujete se v technické dokumentaci a umíte pracovat s měřidly? Strojírenství je oblast, která Vás zajímá a ve které se chcete zdokonalovat? Hledáte si práci maximálně ve dvousměnném provozu?

Chopte se této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu pracovníka na pozici MECHANIK/ZÁMEČNÍK (až 27.000 Kč).

Náplň práce

  • Mechanická montáž dle technické dokumentace
  • Měření a provádění zkoušek strojů
  • Podpora při oživování a montáži strojů
  • Odstraňování vzniklých závad
  • Zajišťování kvality výroby

Požadujeme

  • SOU, SŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Umění pracovat s měřidly
  • Manuální zručnost a ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat a další finanční bonusy
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3333838   Datum zveřejnění: 13.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   až 27.000