Pracovník soustruhu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte základní zkušenosti s prací na soustruhu? Jste manuálně zručný a orientujete se v technické dokumentaci?

Moderní mezinárodní společnost, působící v okrese Olomouc, hledá do svých řad soustružníka. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

PRACOVNÍK SOUSTRUHU

Náplň práce

  • soustružení dle technického postupu a výkresu
  • nastavení stroje, upnutí obrobku, průběžné měření a důsledná kontrola
  • po zaškolení možná obsluha manipulační techniky pro větší kusy
  • zodpovědnost za hotový kus

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU vzdělání strojírenského zaměření
  • praxi soustružníka nebo obráběče kovů (stačí i v rámci povinné školní praxe ve škole)
  • základní orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a přesnost

Nabízíme

  • důkladné zaškolení v prostorách vlastního školícího střediska
  • podporu ve Vašem růstu v rámci rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů
  • nástupní odměnu v hodnotě 10.000 Kč
  • výkonnostní bonus ve výši až 4.500 Kč měsíčně
  • dotované stravování v kantýně od 28 Kč
  • flexipass v hodnotě 500 Kč 2x do roka
  • možnost ubytování plně hrazeného firmou
  • pořádání nejrůznějších firemních akcí a budování přátelské atmosféry

  • Místo výkonu práce: okres Olomouc

Další informace

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.11.2018 (zbývá ještě 12 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3333991   Datum zveřejnění: 27.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22.000,- Kč - 28.000,- Kč