Technické pozice do výroby (od 20.000 Kč)

  • Místo práce: Vysočina, Kraj Vysočina, Okres Kutná Hora, Okres Havlíčkův Brod, Okres Pelhřimov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci, kde si Vás budou vážit?
Máte praxi v broušení, svařování, obsluze lisů či seřizování strojů?
Nevadí Vám práce ve směnném provozu?
Je pro Vás důležitý kolektiv a politika firmy?
Odpovězte na tuto nabídku ještě dnes!
Mezinárodní výrobní společnost se silným zázemím a dobrým jménem na českém trhu hledá nové posily do výroby:

Náplň práce

  • Seřizování svařovacích strojů
  • Broušení nerezových dílů
  • Svařování pomocí TIG, MAG
  • Práce s technickou a výkresovou dokumentací
  • Spolupráce s dalšími odděleními firmy

Požadujeme

  • Min. vyučení v technickém oboru
  • Ochotu pracovat na směny
  • Praxi ve výrobě na jakékoli pozici uvítáme
  • Pečlivost, loajálnost, pracovitost, pečlivost
  • Orientaci ve výkresech

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek za směnnost
  • 13. mzdu
  • Finanční prémie
  • Příspěvek na stravu

  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3337132   Datum zveřejnění: 23.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 24.000,- Kč