Stavbyvedoucí celků

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Hlavní město Praha, Praha - západ
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 25.03.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste v oboru stavebním nebo podobném technickém směru? Vyznáte se v AutoCAD a máte zkušenost s řízením menších staveb? Pak hledáme právě Vás!

Společnost zabývající se odvětvím alternativních paliv hledá novou posilu na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ CELKŮ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení stavby technologických celků stanic
  • Celková příprava výstavby
  • Příprava rozpočtu a plánu výstavby
  • Plná odpovědnost za stanovené akce, uvedení do provozu
  • Související administrativa a vyřizování legislativy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební/technického směru
  • Schopnost práce v AutoCAD
  • Zkušenosti z oblasti: stavebnictví, projekce, inženýring, výroba technologických celků
  • Zkušenost s výstavbou čerpacích stanic - výhodou
  • Ochota cestovat, flexibilita, zájem o moderní technologie

Nabízíme

  • Služební automobil a mobilní telefon
  • Stravenky
  • Realizace projektu
  • Indidivduální zácvik v týmu
  • Možnost dlouholeté spolupráce
  • Možnost domluvy při sjednání podmínek spolupráce

  • Místo výkonu práce: Praha a ČR
  • Nástup: ihned

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3339580   Datum zveřejnění: 20.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč