Elektromechanik senior

Advantage Consulting, s.r.o.

Praha, Hlavní město Praha, Okres Kladno, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
25.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
28.000,- Kč - 33.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Diagnostika a oprava jednoúčelových strojů
* Servis výrobních linek
* Oživování nových zařízení
* Spolupráce s ostatními členy týmu
* Orientace v normách a předpisech

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Roční výkonové prémie
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na životní investiční připojištění
* Jazykové kurzy
* Perspektivu a stabilní zázemí
* Prostor pro profesní a kariérní růst

* Nástup: ihned
* Místo výkonu: Praha

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední výrobce automatizovaných a pneumatických strojů a výrobních zařízení pro různá odvětví průmyslu. Hlavním záběrem firmy je produkce pro automobilový průmysl. Společnost ač rozšířená po republice, přesto působící rodinným charakterem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství a elektrotechnika

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ vzdělání technického/elektro oboru
* Vyhl. 50/ 78 Sb. § 5
* Alespoň 1 rok praxe v elektru (ideálně v automatizaci)
* Manuální zručnost
* Orientaci v projektové dokumentaci (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3340156  Datum zveřejnění: 20.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000,- Kč - 33.000,- Kč