Inženýr vývoje (30 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vsetín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 02.07.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem vysoké školy elektrotechnické nebo strojírenské a domluvíte se anglickým jazykem? Rádi byste se podíleli na vývoji nových technologií ve výrobní firmě? Pak čtěte dále!

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na lukrativní pozici:

INŽENÝR VÝVOJE (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v oddělení vývoje v týmu R&D inženýrů
  • Zodpovědnost za vývoj nových produktů a technologií
  • Aktivní komunikace se zákazníky – doladění technických detailů
  • Tvorba příslušné technické dokumentace

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání – elektro, strojírenství
  • Středně pokročilá znalost angličtiny (denní využití)
  • Znalost konstrukčních programů
  • Samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Stabilitu mezinárodní společnosti
  • Možnost ubytování ve firemních bytech
  • Práci na zajímavých projektech (např. pro NASA)

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3341253   Datum zveřejnění: 18.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč