HR and Sales Consultant

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o oblast personalistiky? Chtěli byste se naučit vést výběrové řízení, hodnotit a motivovat kandidáty a úspěšně obsazovat i specializované pracovní pozice? Máte obchodního ducha a dobré komunikační dovednosti? Hledáte odpovědnou práci, kde za Vámi budou vidět výsledky?

Pokud ano, pak do našeho týmu hledáme právě Vás!

HR AND SALES CONSULTANT (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vyhledávání vhodných uchazečů na zadané pracovní pozice z oblasti
  • Práce s databázemi uchazečů o zaměstnání, inzerce, selekce životopisů
  • Denní komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, testování uchazečů
  • Udržování a rozvoj vztahu s klienty, komunikace požadavků na pracovní pozice
  • Koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli, zprostředkování pohovorů
  • Akviziční činnost, vyjednávání obchodních podmínek spolupráce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zájem o oblast personalistiky
  • Obchodního ducha, zkušenosti s vedením obchodního jednání velkou výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Smysluplnou, dynamickou a motivující práci
  • Zajímavé platové ohodnocení ovlivnitelné výkonem
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, odborné vzdělávání, příspěvky na penzijní připojištění)
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv, přátelský vedoucí, firemní akce

  • Pracoviště v centru Brna

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3341675   Datum zveřejnění: 25.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 35.000,- Kč