DevOps programátor

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš se stát programátorským profíkem a zapadnout do prima týmu fungujícího na principu DevOps? Jestli ano, pošli mi své CV ještě dnes.

Náplň práce

  • participace na vývoji softwaru
  • vývoj testů pro automatizované testování softwaru
  • vývoj dalších podpůrných aplikací
  • vývoj a údržba instalačních balíčků

Požadujeme

  • znalost jazyku C#, Java nebo JavaScript
  • VŠ, SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • zkušenost s automatizovaným testováním výhodou

Nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • firemní vzdělávání (např. jazykové)
  • neformální prostředí - kulečník v kanceláři

  • Místo výkonu práce: Praha - Hůrka

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Grondolová
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3342290   Datum zveřejnění: 24.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 55.000,- Kč