Mzdová účetní bez AJ (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte uplatnění na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ? Máte praxi na této pozici? Chcete tyto své zkušenosti uplatnit ve světoznámé společnosti?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!

MZDOVÁ ÚČETNÍ bez AJ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • zpracovávání mezd pro cca 400 pracovníků
  • roční zúčtování DPFO, důchodové spoření, evidenční listy DP apod.
  • komunikace s úřady, sledování legislativních změn
  • účast při kontrolách příslušných úřadů
  • administrativní činnost, statistika

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomický směr)
  • znalost mzdové problematiky
  • praxi na obdobné pozici
  • MS Excel – uživatelskou znalost
  • samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • až 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy
  • zvýhodněné stravování
  • zaměstnanecké slevy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: SZ od Prahy (20 minut)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3346987   Datum zveřejnění: 28.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč