Manažer kvality Olomoucko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: , Olomouc, Přerov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte výzvu pro uplatnění svých zkušeností při vedení týmů pro řízení jakosti?
Je Vaší prioritou získat práci ve společnosti, která si váží a podporuje své zaměstnance?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost se zázemím na Olomoucku přijme schopného a "týmového hráce" na pozici MANAŽER KVALITY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřený tým pracovníků na oddělení kvality
  • Plánování kvality v rámci výroby v souladu s ISO 9001
  • Analýza a vyhodnocováni jakosti produkce
  • Aplikace metod FMEA, 5Why, 8D aj
  • Reporting managementu společnosti
  • Spolupráce našíč firmou
  • Občasné služební cesty

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství nebo managementu kvality
  • Minimálně 3 roky praxe na vedoucí pozici v řízení jakosti ve strojírenství
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Zodpovědného leadera, který bude umět namotivovat svůj tým
  • Ochotu cestovat

Nabízíme

  • Možnost realizace pro člověka, který má rád výzvy, který potřebuje náročné pracovní cíle
  • Zázemí velké společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Nástup: po dohodě
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3347739   Datum zveřejnění: 3.4.2018