Asistentka - recepční

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi sympatická a empatická duše, která se dokáže rychle a dobře rozhodnout i v nestandardních situacích?
Je pro Tebe důležité pracovat v akčním kolektivu, v moderním pracovním prostředí a společnosti, která si váží svých zaměstnanců?
Hledáš pracovní výzvu v nadnárodní společnosti?
Pokud ano, tak je Konica Minolta tou správnou volbou!
Neváhej a zašli nám co nejdříve svůj životopis!

Náplň práce

  • Komunikace jak s kolegy, tak manažery a zákazníky z různých zemí světa
  • Zajišťování chodu kanceláře od objednávek občerstvení pro jednání se zákazníky až po propisky
  • Administrativní podpora pro kolegy ze servisního oddělení při zajištění náhradních dílů
  • Kompletní administrativa spojená s chodem kanceláře (evidence pošty, rezervace automobilů, aj.)

Požadujeme

  • Uvítáme kolegyni, která je schopna dělat efektivně více věcí naráz
  • Komunikace v anglickém jazyce je pro Tebe rutinou jak v hovorové, tak psané formě
  • Úspěšně jsi dokončila střední školu – obor pro nás není rozhodující
  • Už jsi pracoval/a na obdobné pozici a jen tak Tě něco nepřekvapí
  • Rozumíš si s počítačem – internímu systému Tě naučíme, je ale třeba mít dobrý základ
  • Pokud jsi samostatná a komunikativní osobnost, máš velkou výhodu
  • Řídit a organizovat umíš nejen věci okolo, ale také auto – občas je nutné řešit servisní prohlídky nebo opravy aut (standardní jsou přejezdy v rámci Prahy)

Nabízíme

  • Mladý a fajn kolektiv
  • Pečlivé zaškolení
  • Pestrá náplň práce, kdy si vlastní čas organizuješ dle priorit samostatně
  • 23 dní řádné dovolené, po zkušební době 2 sick days
  • Stravenky
  • Motivační systém odměňování
  • Možnost vzdělávání
  • Příjemné prostředí v moderních kancelářích na Praze 6

Bavilo by Tě pracovat pro nadnárodní společnost, být v centru našeho obchodního dění a mít zodpovědnou samostatnou práci? Tak si pospěšte a zašlete nám co nejdříve svůj životopis!

Pokud Ti neodpovíme do 3 týdnů, pravděpodobně jsme vybrali jiného uchazeče/uchazečku!

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: sarka.necasova@konicaminolta.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3348832   Datum zveřejnění: 29.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23.000,- Kč - 27.000,- Kč