Údržbář CNC obráběcích strojů (Od 20.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zruční? Máte min. SOU vzdělání technického směru? Alespoň 1 rok praxe v oblasti údržby a servisu? Odpověděli jste na všechny otázky ano? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Společnost s mezinárodní působností zabývající se výrobou strojů hledá vhodnou posilu na pozici:
ÚDRŽBÁŘ CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Náplň práce

  • Pravidelná preventivní údržba CNC obráběcích strojů
  • Opravy CNC obráběcích strojů
  • Práce s technickými výkresy
  • Komunikace s technickým oddělením

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru (výhodou elektro)
  • Praxi v oblasti údržby a servisu alespoň 1 rok
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení
  • Flexibilitu

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc
  • Zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3352462   Datum zveřejnění: 18.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 25.000,- Kč