Procesní inženýr (Praha - východ)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s navrhováním, optimalizací a nastavováním výrobních procesů dle KAIZEN či LEAN? Dovedete analyzovat problémy a nalézt ta nejlepší řešení? Máte zkušenosti s vedením týmů?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (PRAHA - VÝCHOD)

Náplň práce

  • vedení a podpora projektů trvalého zlepšování s využitím nástrojů štíhlé výroby
  • trénink zaměstnanců v oblastech nástrojů štíhlé výroby
  • tvorba firemních přepisů týkajících se procesů štíhlé výroby

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (technické zaměření)
  • angličtinu na velmi dobré úrovni
  • praxi na obdobné pozici
  • Lean / Kaizen znalosti výhodou
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost

Nabízíme

  • Kvartální bonusy
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění (poměrná část ze základní mzdy)
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Multisport kartu
  • Nástup: možný IHNED (NEBO DLE DOMLUVY)

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3353245   Datum zveřejnění: 12.10.2018