Technolog – příprava výroby

  • Místo práce: Humpolec, Kraj Vysočina, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rád komunikujete se zákazníky a máte praxi na pozici technologa? Máte technické vzdělání a rád byste využil svoji kreativitu? Hledáte práci na pozici TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY na Vysočině? Umíte komunikovat v anglickém jazyce a pracovat s programy CAD? Pokud jste na otázky odpověděli ano, zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá nového kolegu na pozici:

TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY (35-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba cenových nabídek a kalkulací
  • Vytváření technologických postupů ve výrobě
  • Příprava podkladů pro vývoj nových produktů
  • Optimalizace postupů a dohled nad jejich plněním
  • Komunikace s výrobou a zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - technické zaměření
  • Znalost technických norem a svařovacích postupů
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z oblasti automotive výhodou
  • Znalost práce v CAD softwaru
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Zaměstnanecké slevy a příspěvek na dojíždění

  • Místo výkonu práce: 20km od Humpolce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3353484   Datum zveřejnění: 12.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč