Specialista dotací

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:25 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s administrací dotačních projektů a chcete se dále realizovat v úspěšné české společnosti? Jste pečlivá osoba s komunikačními dovednostmi? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes!

Úspěšná česká společnost na Blanensku příjme šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA DOTACÍ (až 25 000 Kč)

Náplň práce

  • příprava, realizace a ukončení dotačních projektů
  • administrace schválených projektů a organizace závěrečných řízení
  • spolupráce s realizačním týmem, kontrolními orgány, účtárnou
  • příprava podkladů pro externí audit
  • příprava monitorovacích zpráv, reporting

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s dotačními projekty (alespoň 2 roky)
  • pokročilou znalost MS Word, MS Office
  • samostatnost, důslednost, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zajímávou práci v moderním pracovním prostřední
  • týden dovolené navíc
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kariérní růst
  • přátelský kolektiv
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Blanensko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3353610   Datum zveřejnění: 6.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   až 25 000