Rozpočtář - přípravář staveb (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: , Brno - město, Vyškov, Olomouc, Prostějov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35-45.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval/a jste SŠ nebo VŠ v oboru stavebnictví?
Máte alespoň nějaké praktické zkušenosti v tomto odvětví?
Baví Vás komunikace s dodavateli, vytváření cenových nabídek, rozpočtů, kalkulací a cekový dohled nad danou zakázkou?

V tom případě mi zašlete svůj životopis, chopte se této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat jako ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ STAVEB!

Náplň práce

  • Vytváření cenových nabídek
  • Příprava a celkový dohled nad rozpočtem
  • Sestavování kalkulací (materiál, výkony atd.)
  • Výběr dodavatelů na danou zakázku
  • Vyjednávání o obchodních podmínkách
  • Uzavírání smluv o dílo
  • Kontrolování a posuzování projektových dokumentací

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti z obdobné pozice a z oboru stavebnictví
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Orientaci v MS Office
  • Samostatnou a spolehlivou osobu

Nabízíme

  • Možnost home office
  • Služební telefon
  • Služební notebook
  • Příspěvky na stravování
  • Firemní sportovní a společenské aktivity
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Vyškov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3354578   Datum zveřejnění: 6.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35-45.000