Projektový manažer s NJ nebo AJ (32.000 - 36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32.000 Kč - 36.000
  • Termín nástupu: 01.05.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky založený/á, flexibilní a máte dobré organizační schopnosti? Ovládáte němčinu nebo angličtinu?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost působící v Moravskoslezském kraji hledá novou tvář na pozici Projektový manažer s NJ nebo AJ ( 32.000 - 36.000 Kč).

Náplň práce

  • Zpracovávání projektů, jejich kontrola a řízení (oblast strojírenství)
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s dodavateli
  • Pracovní cesty (ČR i zahraničí)
  • Spolupráce s odděleními kvality a výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost sériové výroby výhodou

Nabízíme

  • Pravidelné bonusy vyplácené 2x ročně
  • 5 dní dovolené navíc
  • Služební telefon a notebook
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost jazykových kurzů

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Pražáková
Tel.: +420773799242
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3354649   Datum zveřejnění: 10.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   32.000 Kč - 36.000