Obchodní manažerka - developerská společnost

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: okolo 35 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste proklientsky založený člověk, který rád komunikuje s lidmi? Máte povědomí o světě realit? Máte obchodního ducha a angličtinu na středně pokročilé úrovni?
Pak je tato pracovní pozice právě pro Vás!

Česká společnost působící v oblasti developmentu a luxusních realit obsazuje pozici:

OBCHODNÍ MANAŽERKA - DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST (okolo 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce se správci budov
  • Péče o stávající nájemníky a vyhledávání nových
  • Komunikace s realitními kancelářemi
  • Udržování obchodních vztahů
  • Zodpovědnost za smluvní agendu
  • Marketingové aktivity (aktualizace webových stránek,...)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obchodní pozici (v oblasti realit a developmentu výhodou)
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Práci ve stabilní dynamické společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Notebook, telefon
  • Možnost využití firemního automobilu
  • Stravenky
  • Zajímavé roční bonusy/prémie
  • Pohodový kolektiv
  • Moderní kanceláře v centru Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3357269   Datum zveřejnění: 17.5.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   okolo 35 000