Konstruktér junior - SHZ (Od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň středoškolské vzdělání strojního zaměření? Jste flexibilní a ochotní cestovat? Ovládáte práci v programu AutoCAD? Bylo Vaší odpovědí vždy ano? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Česká firma zabývající se službami v oblasti požární ochrany hledá do svého týmu posilu na pozici:

Náplň práce

  • Dohled při provádění realizace SHZ na stavbách (autorský, technický)
  • Projektování v programu AutoCAD 2010
  • Vytváření a rozvoj produktů pro oblast požární bezpečnosti staveb
  • Spolupráce s logistikou a výrobou

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Znalost práce s projekčními programy (AutoCAD 2010, SpiriCAD, HydraCAD)
  • Praxi v projektování
  • Pečlivou a spolehlivou osobnost
  • Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Školení, možnost dalšího vzdělávání
  • Nadstandartní počet dní dovolené
  • Stravenky
  • Služební telefon, notebook
  • Pružnou pracovní doba

Místo výkonu práce: Vysoké Mýto

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3358807   Datum zveřejnění: 29.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč