Zákaznická podpora s NJ+AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 34.200,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Toužíte pracovat pro prestižní společnost, špičku ve svém oboru? Umíte perfektně komunikovat německým jazykem a problémy Vám nedělá ani angličtina? Hledáte pracovní uplatnění na pozici v zákaznickém servisu v Brně?

Potom hledáme právě Vás!!

Úspěšná mezinárodní společnost rozšiřuje svůj tým na pozici:

ZÁKAZNICKÁ PODPORA s NJ+AJ

Náplň práce

  • řešení zákaznických dotazů po telefonu
  • poskytování informací o službách společnosti
  • práce v interním systému
  • každodenní komunikace v německém i anglickém jazyce

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost němčiny - schopnost plynulé konverzace
  • středně pokročilou znalost angličtiny
  • dobré komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • odolnost proti stresu, týmový duch

Nabízíme

  • zajímavou práci v moderním prostředí
  • možnost práce formou plného HOME OFFICE
  • mezinárodní mladý kolektiv
  • velmi dobré mzdové podmínky
  • profesní a osobní růst
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • místo výkonu práce: Brno centrum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3366972   Datum zveřejnění: 5.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 34.200,- Kč