Referent logistiky (Od 25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Toužíte po uplatnění v prosperující a stabilní společnosti? Máte rádi mít vše pod kontrolou a naplánované? Nedělá vám potíže pracovat v týmu lidí, ale i samostatně? Zašlete nám svůj životopis a společně se podíváme na vaše možnosti!

Náplň práce

  • plánovat a dohlížet na expedici výrobků
  • zajišťovat celkovou komunikaci s přepravci
  • vést evidenci hotových výrobků a naplánované dopravy
  • administrativní činnost a kontrola přepravních dokladů

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost anglického jazyka pro základní komunikaci (e-mail, telefonáty)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ovládat metodu štíhlé výroby – výhodou
  • organizační a analytické myšlení
  • týmového hráče

Nabízíme

  • směny na 12 či 8 hodin denně
  • příplatky za směnnost a docházkový bonus
  • 25 dní dovolené + věrnostní dovolenou
  • výhodné mobilní tarify
  • závodní stravování s příspěvky
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • zajištění dopravy z okolí

  • místo výkonu práce: okres Liberec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3376049   Datum zveřejnění: 2.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč