Kontrolor kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zodpovědnost, pečlivost a technické myšlení ti není cizí? Chtěl bys tyto své přednosti dále rozvíjet? Chceš stabilní zázemí české výrobní společnosti?

Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici:

KONTROLOR KVALITY (20.-25.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění vstupní a výstupní kontroly
  • Práce s nejrůznejšími měřicími přístroji
  • Podílení se na nápravným opatřeních
  • Vystavení a reporting kontrolních protokolů
  • Péče o měřicí zařízení

Požadujeme

  • Ukončenou SŠ technického směru
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Dobré platové ohodnocení
  • 4 týdny dovolené
  • Proplácené přesčasy
  • Přispěvěk na stravování
  • Odborné zaškolení

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3378449   Datum zveřejnění: 6.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 25.000,- Kč